Home / KSW / KSW 34: Aslambek Saidov pokonał Yasubeya Enomoto

KSW 34: Aslambek Saidov pokonał Yasubeya Enomoto

Bardzo wyrównana i ciekawa pierwsza runda starcia Aslambek Saidov vs. Yasubey Enomoto. Z walk które odbyły się na gali do tej pory bez wątpienia była to najlepsza runda pod względem zaprezentowanych technik stójkowych. Ciężka do oceny dla sędziów walka naprawdę bliska remisu, ciężko jednoznacznie wskazać lepszego fightera.

W drugiej odsłonie przewagę zyskał Aslambek notując trzy sprowadzenia. Posiadający peruwiańskie i japońskie korzenie Szwajcar tylko raz sprowadził zawodnika Berkut Arrachion Olsztyn na matę. Pod koniec rundy Enomoto spróbował dźwigni na nogę i przetrzymał około 30-sekund jednak Aslambek nie zamierzał odklepać. Jak do tej pory wydaje się, że wraz z upływem czasu pojedynek układa się po myśli Saidova.

W trzeciej rundzie Saidov zaznaczył swoją przewagę notując sprowadzenie w połowie odsłony. Ładne obalenie za jedną nogę wzbudziło zachwyt publiczności. Enomoto skręcał się do kimury i w końcu walki próbował wyjąc rękę Aslambeka do balachy jednak pochodzący z Czeczenii zawodnik był po prostu zbyt silny dla debiutanta i szybko pacyfikował jego śmiałe próby.

Zobacz także

Shtyrkov vs Kim

Rizin 17 – graficzny fightcard

Organizacja Rizin opublikowała graficzną rozpiskę gali Rizin 17. Na plakacie rozpisano przy okazji kolejność pojedynków …