Home / Archiwum / Kruschinske nowym rywalem Bandla

Kruschinske nowym rywalem Bandla

BandelxLeidecker

Marcin Bandel (11-2) zmierzy się na gali La Familia Fight Night z Jonny’m Kruschinske (6-6). Rywal Polaka jest zastępstwem za Romana Kapranova (6-2), z którym pierwotnie miał walczyć jeden z najlepszych zawodników wagi średniej w Polsce.

Kapranov ogłosił, że doznał kontuzji i dlatego nie może dojść do jego walki z Bandlem, jednak się okazało, że będzie walczył zaledwie tydzień po gali La Familia Fight Night.

Bandel ma bardzo dobrą serię dziesięciu wygrań w pierwszej rundzie przez poddania. Od 2011 roku Polak jest nie tylko niepokonany, ale żadna jego walka nie wyszła poza pierwszą rundę.

Nowy rywal Marcina może wydawać się dużo słabszy niż Kapranov, ale nikt nigdy nie zdołał go poddać.

Czy Polakowi trenującemu w Drysdale Jiu-Jitsu uda się zmusić pochodzącego z Niemiec zawodnika do odklepania? Na to pytanie odpowiedz poznamy już 16 listopada.

Zobacz także

Marcin Najman wyzwał na pojedynek Łukasza Jurkowskiego – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 24 Extra zgodnie z zapowiedzią w klatce organizacji Mirosława Oknińskiego pojawił się Marcin Najman. Zawodnik próbujący swych sił w różnych dyscyplinach postanowił wyzwać na pojedynek Łukasza Jurkowskiego! Nie wiemy czy "Juras" przyjmie wyzwanie jednak organizatorzy powinni uważać i raczej unikać przekazywania mikrofonu Najmanowi, który do ulubieńców publiczności nie należy, a zarazem wygłaszane przez niego tezy choć są szczere to do najmądrzejszych nie należą. Poniżej materiał video z całego "zajścia".