Home / Archiwum / KONKURS! Wygraj t-shirt MMA IS NOT A CRIME firmy PHANTOM!
KONKURS! Do zgarnięcia doskonały t-shirt "MMA is not a Crime" wyprodukowany przez sponsora naszego portalu firmę PHANTOM. Pachnąca świeżością koszulka z zajebistym nadrukiem może być Twoja, a zasady konkursu są niebywale proste. Wystarczy, że: - polubisz profil myMMA.pl na facebooku - polubisz profil firmy Phantom na facebooku - udostępnisz link do artykułu z konkursem na swojej tablicy na facebooku. Pamiętaj, aby udostępnienie miało status "publiczny" tylko wtedy będziemy w stanie zweryfikować Twoje dane oraz spełnienie trzech wymienionych wcześniej warunków. Konkurs trwa do soboty 30 listopada i w tym dniu ogłosimy nazwisko zwycięzcy!  

KONKURS! Wygraj t-shirt MMA IS NOT A CRIME firmy PHANTOM!

phantommma

KONKURS!
Do zgarnięcia doskonały t-shirt „MMA is not a Crime” wyprodukowany przez sponsora naszego portalu firmę PHANTOM. Pachnąca świeżością koszulka z zajebistym nadrukiem może być Twoja, a zasady konkursu są niebywale proste. Wystarczy, że:
polubisz profil myMMA.pl na facebooku
polubisz profil firmy Phantom na facebooku
– udostępnisz link do artykułu z konkursem na swojej tablicy na facebooku.

Pamiętaj, aby udostępnienie miało status „publiczny” tylko wtedy będziemy w stanie zweryfikować Twoje dane oraz spełnienie trzech wymienionych wcześniej warunków. Konkurs trwa do soboty 30 listopada i w tym dniu ogłosimy nazwisko zwycięzcy!

 

Zobacz także

Marcin Najman wyzwał na pojedynek Łukasza Jurkowskiego – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 24 Extra zgodnie z zapowiedzią w klatce organizacji Mirosława Oknińskiego pojawił się Marcin Najman. Zawodnik próbujący swych sił w różnych dyscyplinach postanowił wyzwać na pojedynek Łukasza Jurkowskiego! Nie wiemy czy "Juras" przyjmie wyzwanie jednak organizatorzy powinni uważać i raczej unikać przekazywania mikrofonu Najmanowi, który do ulubieńców publiczności nie należy, a zarazem wygłaszane przez niego tezy choć są szczere to do najmądrzejszych nie należą. Poniżej materiał video z całego "zajścia".