Home / Archiwum / Kongo vs. Queiroz na Bellator 106

Kongo vs. Queiroz na Bellator 106

fot.: Brad Penner (USA TODAY Sports)
fot.: Brad Penner (USA TODAY Sports)

Poznaliśmy ostatni pojedynek main cardu gali Bellator 106. Będzie to starcie w finale turnieju wagi ciężkiej pomiędzy Cheickiem Kongo (19-8-2) i Viniciusem Kapkke de Queirozem (7-3). Walka ta otworzy część emitowaną w płatnym systemie PPV.

„Spartan” sprawił sporą niespodziankę, gdy awansował do finału ciekawie obsadzonego turnieju. Wyeliminował szybko byłego zawodnika UFC, Lavara „Biga” Johnsona (17-8). Tamto starcie trwało zaledwie dwadzieścia trzy sekundy.

Paryżanin również stoczył jedną walkę dla organizacji Bjorna Rebneya. W debiucie, na tej samej gali – Bellatorze 102, wygrał z Markiem Godbeerem (8-2).

Gala Bellator 106, która będzie transmitowana w płatnym systemie pay-per-view, odbędzie się już drugiego listopada. W walce wieczoru zobaczymy starcie pomiędzy weteranami UFC, Quintonem Jacksonem (32-11) i Tito Ortizem (16-11-1). Rozpiska karty głównej jest naprawdę emocjonująca – możemy zobaczyć nazwiska takie, jak Michael Chandler (12-0) i Pat Curran (19-4).

Zobacz także

Marcin Najman wyzwał na pojedynek Łukasza Jurkowskiego – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 24 Extra zgodnie z zapowiedzią w klatce organizacji Mirosława Oknińskiego pojawił się Marcin Najman. Zawodnik próbujący swych sił w różnych dyscyplinach postanowił wyzwać na pojedynek Łukasza Jurkowskiego! Nie wiemy czy "Juras" przyjmie wyzwanie jednak organizatorzy powinni uważać i raczej unikać przekazywania mikrofonu Najmanowi, który do ulubieńców publiczności nie należy, a zarazem wygłaszane przez niego tezy choć są szczere to do najmądrzejszych nie należą. Poniżej materiał video z całego "zajścia".