Home / BELLATOR / Kampania braci Pitbull odnośnie występu na gali Bellator 203
Pitbull

Kampania braci Pitbull odnośnie występu na gali Bellator 203

Patricio Freire będzie bronił pasa mistrzowskiego dywizji piórkowej na gali Bellator 203. Bracia Freire rozpoczęli więc kampanię odnośnie występu Patricky’ego na tym samym evencie. Bracia „Pitbull” walczyli już w przeszłości tego samego wieczora na małych regionalnych galach w Brazylii jednak teraz uznali iż promocja gali w Rzymie znacznie by zyskała, gdyby obaj znaleźli się w rozpisce głównej karty. Oto co Patricky powiedział na łamach MMAFighting.com:

„Dobrze wypromowana karta ze mną i moim bratem może przynieść świetne ratingi i zwiększyć zainteresowanie mediów. Dwóch braci walczących na jednej gali?! Znacie lepszą historię od tego? To jest intrygujące! Najlepiej byłoby aby Patricio bronił pasa, a ja spróbowałbym odebrać pas wagi lekkiej Primusowi. Tak się jednak nie stanie, gdyż Bellator chce zestawić rewanż Primusa z Chandlerem. Myślę, że idealnie byłoby, gdybym zawalczył zatem z jakimś mocnym Europejczykiem, który ma duży fanbase i mógłby przyciągnąć swoich fanów na trybuny. Jeśli nie to chętnie zawalczę z kimś jak Goiti Yamauchi czy Adam Piccolotti”

Zobacz także

Babilon MMA 7 Polsat

Babilon MMA 7: gala na żywo w otwartym Polsacie!

Dużą niespodziankę przygotowali kibicom organizatorzy piątkowej gali Babilon MMA 7. Główne walki wieczoru będzie można …