Home / KSW / Juras proponuje #RóżalDoKSW
Juras Różal

Juras proponuje #RóżalDoKSW

Łukasz „Juras” Jurkowski zamieścił na swoim fanpage’u na facebooku wpis, w którym pyta fanów o to kto chciałby zobaczyć Różala ponownie w klatce KSW. Czy hashtag #RóżalDoKSW szybko podbije polski internet? Nie mamy ku temu wątpliwości. Sami bardzo chętnie zobaczylibyśmy Marcina ponownie w klatce KSW.

Zbliża się gala KSW 50, jubileuszowa gala odbędzie się w Londynie, tam gdzie Polacy mieszkający na stałe na Wyspach Brytyjskich gorącym dopingiem wsparli Różala podczas walki z McSweeneyem. Liczymy na to, że się uda, że obie strony dojdą do porozumienia, no i przecież termin jest wybitnie sprzyjający, tuż po wakacjach, a Marcin niejednokrotnie powtarzał, że dla niego idealne są walki wiosną lub latem, wtedy gdy słońce codziennie wznosi się wysoko ponad horyzont. Wierzymy, że zgodnie z tym również jeszcze raz nadarzy się okazja do tego by wzniósł się doping dla Różala podczas gali KSW!

Łapa w górę kto chcę zobaczyć tego dżentelmena ponownie w klatce KSW ?! Pewno zaraz zadzwoni, żebym spierda*** i tak dalej ale nie boje się Ciebie Marcin Różal Różalski 😬 #RóżalDoKSW

Gepostet von Łukasz "Juras" Jurkowski am Montag, 10. Juni 2019

Zobacz także

Roberto Soldić

Pierwszy trailer KSW 50. Soldić oficjalnie w karcie walk.

Kolejny mistrz będzie bronił pasa 14 września na historycznej gali KSW 50 w Londynie. W …