Home / Archiwum / Jon Jones w wadze ciężkiej pod koniec 2013 roku

Jon Jones w wadze ciężkiej pod koniec 2013 roku

jon-jones-ko-shogun

Mistrz dywizji półciężkiej Jon Jones podczas wczorajszej sesji Q&A zorganizowanej tradycyjnie dla fanów i dziennikarzy, odpowiadając na jedno z pytań wypowiedział się w następujący sposób:

„Myślę, że moje przejście do dywizji ciężkiej nastąpi w 2014 roku lub pod koniec tego roku. Chciałbym walczyć z Overeem jednak zmierzę się z każdym kogo zaproponuje mi UFC.”

Bones został także zapytany o jego podejście do Sonnena, a odpowiedzią zaskoczył chyba wszystkich zgromadzonych:

„Chael jest doskonałym zawodnikiem. Był mistrzem WEC i czołowym pretendentem do pasów obu dywizji przez wiele lat. Bardzo go szanuję i trenuję ciężko, aby go pokonać.”

Zobacz także

Marcin Najman wyzwał na pojedynek Łukasza Jurkowskiego – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 24 Extra zgodnie z zapowiedzią w klatce organizacji Mirosława Oknińskiego pojawił się Marcin Najman. Zawodnik próbujący swych sił w różnych dyscyplinach postanowił wyzwać na pojedynek Łukasza Jurkowskiego! Nie wiemy czy "Juras" przyjmie wyzwanie jednak organizatorzy powinni uważać i raczej unikać przekazywania mikrofonu Najmanowi, który do ulubieńców publiczności nie należy, a zarazem wygłaszane przez niego tezy choć są szczere to do najmądrzejszych nie należą. Poniżej materiał video z całego "zajścia".