Home / BELLATOR / Joe Rogan chce by UFC zatrudniło Jimmy’ego Smitha. Zmiany na stanowiskach komentatorskich Bellatora.
Jimmy Smith

Joe Rogan chce by UFC zatrudniło Jimmy’ego Smitha. Zmiany na stanowiskach komentatorskich Bellatora.

Joe Rogan wieloletni komentator gal UFC  uważa, że organizacja Bellator popełniła ogromny błąd pozwalając Jimmy’emu Smithowi na odejście. Smith, który ma za sobą krótką karierę w profesjonalnym MMA, którą zakończył z rekordem 5-1 przez dziewięć lat pracował dla Bellatora komentując gale emitowane na antenie Spike TV.

Bellator w 2018 roku wkracza w nową fazę. Spike TV przestaje istnieć i przeobraża się w Paramount Network. Zmiany są podyktowane odgórnie przez właścicieli sieci Viacom, a według najnowszych informacji pracę wykonywaną do tej pory przez Smitha będą dzielić między siebie Frank Mir i Chael Sonnen.

50-letni Rogan zabiega o to by Smith dołączył do obsady komentatorskiej UFC. Joe podczas swojego podcastu i rozmowy z Jimmym przypomniał, że już cztery lata temu prosił Danę White’a by ten zatrudnił Smitha. Co ciekawe Rogan, który uchodzi za jednego z najlepszych w branży powiedział również, że jego zdaniem to Smith jest najlepszy i podkreślił, że Bellator spierd*lił sprawę dając odejść topowemu pracownikowi.

Zobacz także

Joanna UFC

Joanna Jędrzejczyk skomentowała swój występ na UFC 231

Joanna Jędrzejczyk zamieściła na facebooku wpis podsumowujący występ na UFC 231 i wszystko co związane …