Georges St. Pierre dogadał się z UFC. Kanadyjczyk podpisze nowy kontrakt! - myMMA.pl
Home / NEWSY / Georges St. Pierre dogadał się z UFC. Kanadyjczyk podpisze nowy kontrakt!

Georges St. Pierre dogadał się z UFC. Kanadyjczyk podpisze nowy kontrakt!

Portal MMAfighting.com poinformował, że Georges St. Pierre ustalił warunki nowej umowy z organizacją UFC. Kanadyjczyk ma złożyć podpis pod kontraktem na kilka pojedynków w ciągu najbliższych dni. W ostatnim czasie Dana White spotkał się z legendarnym trenerem Freddiem Roachem, który odpowiada za przygotowanie bokserskie GSP, a po gali w Brooklynie prezydent najlepszej ligi MMA na świecie potwierdził, że trwają zaawansowane negocjacje kontraktowe.

Potencjalny powrót byłego mistrza kategorii półśredniej zapowiadany jest na trzeci kwartał 2017 roku, co ciekawe GSP obrał sobie za cel Anglika Michaela Bispinga, obecnego mistrza dywizji średniej. St. Pierre nie określił dywizji w której będzie chciał walczyć jednak wielce prawdopodobne, że po zmianach w przepisach antydopingowych oraz zbanowaniu iniekcji dożylnych (kroplówki) flagowy reprezentant Tristar Gymu zdecyduje się na wznowienie kariery właśnie w kategorii do 84kg.

profesionalne strony internetowe dla firm

O Bartosz Sobczak

Bartosz Sobczak
«MMA journalist/editor/scout «Big fan of fantasy: books & tv series «Cycling and football supporter «Known more as werewolf ;)

Zobacz także

Mateusz Gamrot KSW

Mateusz Gamrot vs. Norman Parke oficjalnie na KSW 39: Colosseum

Największa gala w historii europejskiego MMA, KSW 39: Colosseum, 27 maja na PGE Narodowym będzie …