Home / GALE

GALE

M-1 Challenge 43 – rozpiska

Już 16 listopada kolejna gala rosyjskiego potentata, M-1 Global, a miejscem wydarzenia będzie syberyjski Surgut. W walce wieczoru Aleksiej Kudin (17-6) skrzyżuje rękawice z Sergiejem Kharitonovem (19-5). Transmisja z gali będzie dostępna w kanale Rossija-2. W rozwinięciu pełny fightcard gali.

Zobacz więcej »

Bellator 106 – Karta Walk

Przedstawiamy kapitalnie zapowiadającą się rozpiskę gali Bellator 106, podczas której zobaczymy dwie walki o tytuł, walkę o pas tymczasowy, a także starcie finałowe programu fight Master.

Bellator 106: Chandler vs. Alvarez 2 Data: 02/11/2013 Miejsce: Convention and Entertainment Center in Long Beach, California

GŁÓWNA KARTA: (03:00)

Walka o pas mistrzowski Bellatora w wadze lekkiej Michael Chandler (12-0) vs. Eddie Alvarez (24-3) II

Walka o tymczasowy pas mistrzowski Bellatora w wadze półciężkiej Muhammed Lawal (11-2) vs. Emmanuel Newton (21-7-1) II

Walka o pas mistrzowski Bellatora w wadze piórkowej Pat Curran (19-4) vs. Daniel Straus (21-4) II

Finał programu Fight Master w wadze półśredniej Mike Bronzoulis (15-5-1) vs. Joe Riggs (39-14)

UNDERCARD: (01:00)

Patrick Cedeno (9-2-1) vs. Terry Etim (15-5) Mike Richman (15-3) vs. Akop Stepanyan (13-6) Karo Parisyan (22-10) vs. Cristiano Souza (6-0) Mike Guymon (14-6-1) vs. Aaron Miller (14-8) Brandon Halsey (4-0) vs. Hector Ramirez (10-5-1) Jesse Juarez (20-8) vs. Joe Williams (9-1) Darren Smith (4-3) vs. Josh Smith (8-5) Joe Camacho (13-18-3) vs. Cleber Luciano (8-5)

Zobacz więcej »

Bellator 104 – Karta Walk

Przedstawiamy kartę walk piątkowej gali Bellatora, na której odbędą się półfinały wagi półśredniej Bellatora, a jednym z nich Rick Hawn zmierzy się z Brentem Weedmanem.

Bellator 104: Hawn vs Weedman 2 Data: 18/10/2013 Miejsce: U.S. Cellular Center in Cedar Rapids, Iowa

GŁÓWNA KARTA: (03:00)

Półfinał Bellatora w wadze półśredniej Rick Hawn (16-2) vs. Brent Weedman (22-8) II

Półfinał turnieju Bellatora w wadze półśredniej Ron Keslar (10-3) vs. War Machine (14-4)

Peter Graham (8-5) vs. Eric Prindle (8-3) Kendall Grove (18-13) vs. Joe Vedepo (14-6)

UNDERCARD: (01:00)

Karl Amoussou (16-5-2) vs. Paul Bradley (20-5) Rod Montoya (15-15) vs. Paul Sass (13-2) Rob Emerson (12-10) vs. Jared Downing (9-3) Mike Estus (5-0) vs. Cole Williams (6-1) Derek Loffer (4-1) vs. Cliff Wright (7-5)

Zobacz więcej »

Cage Warriors 57 – wyniki

Główna Karta Paul Daley pok. Łukasza Chlewickiego przez TKO po 1 rundzie (przerwanie lekarskie) Danny Roberts pok. Henry’ego Fadipe przez poddanie (3:34, 3 runda, duszenie od tyłu) Ronnie Mann pok. Jose Luis Zapatera przez TKO (3:19, 1 runda Ali Arish pok. Jack Mason przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28) Norman …

Zobacz więcej »

UFC 163: Aldo vs. Korean Zombie – Karta Walk

UFC 163 Data: 3 sierpnia 2013 Miejsce: HSBC Arena, Rio de Janeiro, Brazylia

GŁÓWNA KARTA: (Orange Sport, 04:00)

Walka o mistrzostwo UFC w wadze piórkowej Jose Aldo (22-1) vs. Chan Sung Jung (13-3)

Phil Davis (11-1) vs. Lyoto Machida (19-3) Cezar Ferreira (5-2) vs. Clint Hester (8-3) Thales Leites (20-4) vs. Tom Watson (16-5) Phil Harris (22-10) vs. John Lineker (21-6)

UNDERCARD: (Orange Sport, 02:00)

Vinny Magalhaes (10-6) vs. Anthony Perosh (13-7) Sheila Gaff (10-5-1) vs. Amanda Nunes (7-3) Neil Magny (8-1) vs. Sergio Moraes (7-2) Ian McCall (11-4-1) vs. Iliarde Santos (27-7-1)

UNDERCARD na Facebooku: (Facebook, 00:35)

Josh Clopton (6-1-1) vs. Rani Yahya (18-7) Francimar Barroso (15-3) vs. Ednaldo Oliveira (13-1-1) Viscardi Andrade Guimaraes (13-5) vs. Bristol Marunde (12-8)

Zobacz więcej »

Bellator 97: Chandler vs Rickels – Karta Walk

Bellator 97 Data: 31 lipca 2013 Miejsce: Santa Ana Star Center, Rio Rancho, Nowy Meksyk

GŁÓWNA KARTA:

Walka o mistrzostwo Bellatora w wadze lekkiej Michael Chandler (11-0) vs. David Rickels (14-1)

Walka o mistrzostwo Bellatora w wadze półśredniej Ben Askren (11-0) vs. Andrey Koreshkov (13-0)

Finał turnieju Bellatora w wadze półciężkiej Muhammed 'King Mo' Lawal (10-2) vs. Jacob Noe (12-2)

Rob Emerson (12-10) vs. Patricio 'Pitbull' Freire (17-2)

Finał turnieju Bellatora w wadze ciężkiej Ryan Martinez (10-2) vs. Vitaly Minakov (11-0)

UNDERCARD:

Will Brooks (9-1) vs. Cris Leyva (9-5)

Półfinał turnieju Bellatora w wadze koguciej Rodrigo Lima (11-1) vs. Rafael Silva (19-3)

Półfinał turnieju Bellatora w wadze koguciej Frank Baca (16-2) vs. Anthony Leone (12-5)

Mike Barreras (5-6) vs. Bubba Jenkins (3-0) Richard Jacques (0-0) vs. Javier Palacios (0-0) Keith Berry (15-10) vs. Jeremy Kimball (9-3) Felipe Chavez (5-3) vs. Adrian Cruz (4-0) Donald Sanchez (28-13) vs. Cliff Wright (7-4) Shawn Bunch (1-0) vs. Steve Garcia (0-0)

Zobacz więcej »

UFC on Fuel TV 10 – Karta Walk

UFC on Fuel TV 10

Miejsce: Ginasio Paulo Sarasate, Fortaleza, Ceara, Brazylia

Data: 08 czerwiec 2013

Główna karta: (Orange Sport, 02:00)

Antonio Rodrigo Nogueira (34-7) vs. Fabricio Werdum (16-5)

Finał TUF-a Brazil 2

TBA vs. TBA

Rafael 'Feijao' Cavalcante (11-3) vs. Thiago Silva (14-3) Eddie Mendez (7-1-1) vs. Daniel Sarafian (7-3) Jason High (16-3) vs. Erick Silva (14-3) Rony Jason (12-3) vs. Mike Wilkinson (8-0)

Undercard (Facebook, 22:30)

Raphael Assuncao (19-4) vs. Vaughan Lee (13-8-1) Derek Brunson (10-2) vs. Ronny Markes (14-1) Felipe Arantes (14-4-1) vs. Godofredo 'Pepey' Castro (9-1) Ildemar Alcantara (18-5) vs. Leandro Silva (11-0-1) Rodrigo Damm (10-6) vs. Mizuto Hirota (14-6-1) Caio Magalhaes (5-1) vs. Karlos Vemola (9-3) Antonio Braga Neto (8-1) vs. Anthony Smith (17-9)

Karta na bieżąco aktualizowana!

Zobacz więcej »

Legacy FC 20 – Karta Walk

Legacy FC 20: Prater vs. Ferreira Miejsce: American Bank Center, Corpus Christi, Texas Data: 31 maj 2013 Główna karta: Carlos Diego Ferreira (6-0) vs. Carlo Prater (31-13-1) Junior Assuncao (13-5) vs. Chris Pecero (8-4) Damacio Page (15-8) vs. Patrick Ybarra (4-0) Jimmy Flick (6-1) vs. Alptekin Ozkilic (7-1) Roger Narvaez …

Zobacz więcej »

UFC on FX 8 – Karta Walk

UFC on FX 8: Belfort vs. Rockhold

Miejsce: Arena Jaragua, Jaraguá do Sul, Brazylia

Data: 18 maj 2013

Główna karta: (Orange Sport, 03:00)

Vitor Belfort (22-10) vs. Luke Rockhold (10-1) Chris Camozzi (19-5) vs. Ronaldo 'Jacare' Souza (17-3) Rafael Dos Anjos (18-6) vs. Evan Dunham (14-3) Rafael Natal (15-4-1) vs. Joao Zeferino (13-4)

Undercard (Orange Sport, UFC TV, 24:00)

Hacran Dias (21-1-1) vs. Nik Lentz (23-5-2) Mike Rio (9-1) vs. Francisco Trinaldo (12-2) John Cholish (8-2) vs. Gleison Tibau (26-9) Michel Prazeres (16-0) vs. Paulo Thiago (14-5) Yuri Alcantara (27-4) vs. Iliarde Santos (27-6-1) Roger Hollett (13-4) vs. Fabio Maldonado (18-6)

Undercard (Facebook, 22:30)

Azamat Gashimov (7-2) vs. John Lineker (20-6) Chris Cariaso (14-4) vs. Jussier Formiga (14-2) Jeremy Larsen (8-3) vs. Lucas Martins (11-1)

Karta na bieżąco aktualizowana!

Zobacz więcej »