Home / FEN / Stoisko FEN na FIWE!
Oktagon FEN 17

Stoisko FEN na FIWE!

Informacja prasowa:

Już w sobotę i niedzielę 9 i 10 września w XXI EXPO w Warszawie odbędą się targi FIWE, czyli największe w Polsce targi fitness. Podczas imprezy rozstawione będzie również stoisko federacji Fight Exclusive Night, w którym na wszystkich kibiców czekało będzie wiele atrakcji.

W sobotę o godzinie 14:00 odbędzie się trening medialny, podczas którego wystąpią czołowi zawodnicy federacji. W akcji zobaczymy Różę Gumienną, Radosława Paczulskiego, Arkadiusza Wrzoska, Bartłomieja Brzezińskiego, Andrzeja Grzebyka, Kamila Łebkowskiego i Pawła Trybały. W niedzielnej konferencji prasowej, która rozpocznie się od 12:00 wezmą udział Róża Gumienna, Arkadiusz Wrzosek, Bartłomiej Brzeziński, Paweł Trybała i Andrzej Grzebyk.

Każdy z zawodników będzie do dyspozycji dziennikarzy, w oba dni odbędą się konkursy z nagrodami. Podczas imprezy zostaną podane kolejne zestawienia w karcie walk na FEN 19 „Bitwa Wrocław”, która odbędzie się 14 października.

O Bartosz Sobczak

Bartosz Sobczak
«MMA journalist/editor/scout «Big fan of fantasy: books & tv series «Cycling and football supporter «Known more as werewolf ;)

Zobacz także

Gokhan Saki

UFC Japan: Saki, Andrade i St. Preux po gali – video

Wywiady po gali UFC w Japonii. Zwycięzcy najważniejszych pojedynków głównej karty wypowiedzieli się w octagonie …