Home / NEWSY / Esparza oskarża Gadelhę o oszustwo!
Esparza

Esparza oskarża Gadelhę o oszustwo!

Carla Esparza nie kryła swego rozczarowania decyzją sędziów. Jak się okazało po pojedynku zawodniczka, która wygrała program The Ultimate Fighter miała sporo pretensji do swojej rywalki Claudii Gadelhi, którą oskarżyła o oszustwo!

Esparza powiedziała:

„Jestem przekonana, że Gadelha oszukała wszystkich. Nasmarowała się czymś przed walką, podczas pojedynku czułam, że wszelkie moje próby poddań spełzną na niczym ponieważ moje nogi i ręce ześlizgiwały się z ciała Brazylijki, które było niewiarygodnie śliskie i mokre. Chciałam zwrócić uwagę sędziemu w octagonie jednak nie byłam nigdy świadkiem takiej sytuacji i nie wiedziałam jak powinnam się zachować. Uważam, że ona od lat walczy nieczysto i stosuje dziwne zagrania. Słyszałam o takich sytuacjach w przeszłości od moich klubowych kolegów, którzy walczyli z zawodnikami stosującymi podobne praktyki. Naprawdę żałuję, że nie zwróciłam uwagi sędziemu, może ktoś chociaż wytarłby ją ręcznikiem co ułatwiłoby mi walkę.”

Zobacz także

Roberto Satoshi MMA

Rizin ogłasza eliminatory do Grand Prix kategorii lekkiej!

Dość niespodziewanie organizacja Rizin zaanonsowała start Grand Prix kategorii lekkiej. Turniej ruszy 12 października jednak …