Home / NEWSY / Darren Till i Neil Magny zanotowali zwycięstwa w walkach wieczoru gali UFC w Liverpoolu
Darren Till

Darren Till i Neil Magny zanotowali zwycięstwa w walkach wieczoru gali UFC w Liverpoolu

W dwóch najważniejszych starciach wieczoru gali UFC w Liverpoolu triumfowali reprezentant gospodarzy Darren Till oraz Amerykanin Neil Magny. Magny pod koniec pierwszej rundy znokautował Craiga White’a wyprowadzając mocny cios kolanem i wieńcząc dzieła solidnymi ciosami pięściami. Till natomiast ku uciesze miejscowej publiczności pokonał na punkty Stephena Thompsona. Zwycięstwo „Gorilli” w walce wieczoru pozwoli mu na znaczny awans w rankingu kategorii półśredniej. Anglik pokonał bowiem dwukrotnego pretendenta do pasa mistrzowskiego UFC, który nieznacznie przegrywał boje z Woodleyem.

Till i Thompson dali dobre widowisko bazując na tym co mają najlepsze – solidna techniczna walka w stójce. Pojedynek był wyrównany jednak w oczach sędziów większe uznanie zyskał młodszy o dziesięć lat Till. Darren podłączył Amerykanina jednak nie był w stanie skończyć walki przed czasem. Porażka Thompsona zamknie mu na dłuższy czas drogę na szczyt dywizji półśredniej, a patrząc na jego wiek można się spodziewać, że ciężko mu będzie wywalczyć sobie prawo do ponownej walki o tytuł. Niesamowity zawodnik z Liverpoolu pozostał niepokonany i zaliczył piąte zwycięstwo w najsilniejszej lidze MMA na świecie.

W pozostałych walkach głównej karty wygrane przed czasem odnieśli Arnold Allen, Claudio Henrique da Silva oraz Darren Stewart.

Zobacz także

Babilon MMA 7 Polsat

Babilon MMA 7: gala na żywo w otwartym Polsacie!

Dużą niespodziankę przygotowali kibicom organizatorzy piątkowej gali Babilon MMA 7. Główne walki wieczoru będzie można …