Home / Archiwum / Co się stało? – odc. 33
Czas rozpocząć kolejny przegląd najciekawszych wydarzeń, podczas mniejszych gal, minionego weekendu. W tym odcinku zawitamy do Brazylii, Kanady i Japonii. Zaczynamy! Ciąg dalszy w rozwinięciu!

Co się stało? – odc. 33

CSS

Czas rozpocząć kolejny przegląd najciekawszych wydarzeń, podczas mniejszych gal, minionego weekendu. W tym odcinku zawitamy do Brazylii, Kanady i Japonii. Zaczynamy!

34-letni Caio Alencarc [6-0] sprawił sporą niespodziankę, pokonując podczas gali Jungle Fight 55 w Rio De Janeiro – znacznie wyżej notowanego, Edsona Francę [17-7]. „Caiao” odprawił rywala uderzeniami w parterze, w czwartej minucie drugiej rundy.
Jeszcze większym zaskoczeniem był wynik walki wieczoru tej gali, w której muszy Marcus Vinicius Sa Freire [10-2] przegrał przez Ground and Pound na początku drugiej rundy – z debiutującym pod banderą największej brazylijskiej organizacji, Juniorem Boya [5-2].

„Polski Młot” Chris Horodecki [19-4-1, 1NC] – powrócił udanie po klikumiesięcznej przerwie, na gali XFFC 2 Alberta, w Kanadzie. Urodzony w Polsce, 25-letni zawodnik, potrzebował niespełna trzech minut na założenie duszenia rękami, Timowi Smith’owi [13-8].

Mistrz olimpijski w Judo – Satoshi Ishii [9-2-1] – w 35. sekund rozprawił się z mało-wymagającym Claytonem Jonesem [0-2], na gali IGF – Genome 27, w Osace.

29-letni Naoto Mizayaki [9-2-3] został finalistą 16-go osobowego turnieju wagi lekkiej DEEP, po tym jak na gali Deep – Tokyo Impact: Lightweight GP 2013 Semifinal w Tokio, wypunktował Yoichi Fukumoto [13-9]. Rywalem reprezentanta Tsudanuma Dojo, w finale, będzie Ryosuke Togashi [10-7-1] – który w main evencie sobotniej gali, uporał się (również na punkty) z Yutaka Uedą [8-4-1].

Zobacz także

Gratka dla fanów MMA w Wielkiej Brytanii, grono Polaków walczy na CSFC w Doncaster!

Niesamowitą gratkę dla Polaków mieszkających w Anglii przygotowali organizatorzy gali CSFC. W jednej z głównych walk wieczoru o pas międzynarodowego mistrza dywizji średniej zmierzą się Oskar Somerfeld [3-0] oraz Daniel Śliwowski [4-2, na sherdogu 2-2]. Na pierwszym plakacie organizatorzy awizowali także występy Dawida Zania, Marcina Prostko oraz Doriana Barana. Kilka dni temu okazało się, że do piątki Polaków dołączy szósty - Simon Stadnicki. W walce wieczoru Jack Grant [4-0] skrzyżuje rękawice z doświadczonym Jasonem Ballem [20-13] w walce zakontraktowanej na pięć rund po pięć minut. Zachęcamy wszystkich mieszkających w okolicach Doncaster, Sheffield, Hull do licznego stawienia się na gali CSFC. Poza ekscytującymi walkami będzie także możliwość pooglądania pięknych ring girls