Home / NEWSY / Calvin Kattar wypełnił kontrakt z UFC
Kattar

Calvin Kattar wypełnił kontrakt z UFC

30-letni Calvin Kattar wypełnił kontrakt z organizacją UFC i jest obecnie wolnym zawodnikiem. Co ciekawe przed walką z Chrisem Fishgoldem żaden z przedstawicieli UFC nawet nie skontaktował się z zawodnikiem by porozmawiać o ewentualnym przedłużeniu kontraktu.

„Potrafię to zrozumieć, w życiu byłem już traktowany znacznie gorzej. Posiadać kontrakt na cztery walki w najlepszej organizacji MMA na świecie to doskonała szansa. Cieszę się zatem, że taką szansę otrzymałem, że udało mi się stoczyć wszystkie walki, które miałem w umowie. Przed tym ostatnim pojedynkiem byłem bardzo podekscytowany i udało mi się pokonać przeciwnika przed czasem, mam nadzieję że dzięki temu otrzymam nową ofertę.”

Zawodnik w ostatnim czasie zyskał sporą popularność w mediach społecznościowych dzięki przypadkowi, który pozwolił mu „zakumplować” się z ptaszkiem:

Jedno jest pewne znajdzie się wielu zainteresowanych usługami Calvina Kattara. „Boston Finisher” legitymuje się rekordem 19-3 i wygrał trzy z czterech walk stoczonych w najlepszej lidze MMA na świecie. Amerykański piórkowy może zatem skupić się na treningach i wyczekiwać na telefony od potencjalnych pracodawców.

Calvin Kattar!Kattar stops FIshgold in round 1! #UFCMoncton (via UFC on FOX)

Gepostet von UFC am Samstag, 27. Oktober 2018

Zobacz także

Ferguson vs Cerrone

UFC 238: Ferguson vs. Cowboy – „Main event według fanów” – video

Organizacja UFC opublikowała bardzo ciekawą video zapowiedź walki Tony Ferguson vs. Donald Cerrone. Do materiału …