Home / KSW / Borys Mańkowski: ,,To będzie bardzo ciężka walka”

Borys Mańkowski: ,,To będzie bardzo ciężka walka”

W wywiadzie dla portalu mmarocks.pl Borys Mańkowski skomentował swojego rywala, z którym zmierzy się 23 grudnia w katowickim Spodku na gali KSW 41.

,,Jak patrze na jego walki to nie ma co ukrywać, jest mocny, silny, i bardzo dobrze kręci się w parterze. To nie będzie jakiś tam ”chlebek” do rozwalenia tylko to będzie bardzo mocna walka. Nie nastawiam się że w pierwszej rudzie go sprzątnę bo ludzie się tak nastawiają tylko i wyłącznie dlatego, że go nie znają. Wielu jest takich zawodników, którzy nie są znani a są bardzo mocni.” – Wyznał mistrz KSW wagi półśredniej.

Mańkowski w Katowicach zmierzy się z Dricusem Du Plessis, 23-latek pochodzi z RPA i jest mistrzem w limicie 170 funtów największej organizacji swojego kraju Extreme Fighting Championship, pas posiada od czerwca 2016. Natomiast w sierpniu tego roku dorzucił do swojej kolekcji tytuł w kategorii wyżej, poddając w zaledwie 90 sekund czempiona BAMMA Yannicka Bahatiego. Du Plessis zanotował w swojej zawodowej karierze jedenaście zwycięstw, w tym wszystkie przed czasem, trzy przez nokaut i osiem przez poddanie.

Zobacz także

Wrzosek-Torres

Marcin Wrzosek chce walczyć z Danielem Torresem!

Marcin Wrzosek za pośrednictwem twittera wyzwał na pojedynek Daniela Torresa. „Polski Zombie” chciałby wystąpić na …