Home / Archiwum / Bob Sapp nie zawalczy na MMA Fighters Club w Inowrocławiu

Bob Sapp nie zawalczy na MMA Fighters Club w Inowrocławiu

sapp_świtalskiBob Sapp nie wystąpi na zbliżającej się gali MMA Fighters Club w Inowrocławiu, gdzie w walce wieczoru miał zmierzyć się z Marcinem Świtalskim. Przyczyną odwołania występu Amerykanina jest kontuzja łydki, odniesiona podczas jego przygotowań. Organizatorzy zapowiedzieli, iż do walki Świtalski vs Sapp dojdzie na kolejnej edycji MMA FC. W rozwinięciu komunikat organizatora.

Niestety dotarła do nas smutna wiadomość. Bob Sapp nie zawalczy na Gali MMA Fighters Club. Amerykanin doznał kontuzji łydki podczas przygotowań do walki. Słynna „Bestia” nie chce jednak zawieść polskich fanów i przybędzie do Polski pomimo kontuzji i pojawi się w Inowrocławiu. Będziecie mogli spotkać się z nim i innymi zawodnikami w piątek o godzinie 18 w Galerii Solnej na ceremonii ważenia połączonej z konferencją prasową na której Bob Sapp wyjaśni osobiście dlaczego nie zawalczy na gali. Nie zapominajmy jednak o reprezentancie Polski, Marcinie Świtalskim który również bardzo ciężko trenował do tej walki. Obecnie trwają poszukiwania rywala dla Marcina. Do walki Świtalski-Sapp dojedzie w innym terminie na kolejnej edycji gali MMA Fighters Club. Wszystkich którzy czują się zawiedzeni, serdecznie przepraszamy i zapewniamy, że mimo wszystko nie zabraknie ciekawych walk na wysokim poziomie. Wkrótce opublikujemy wideo przesłane przez Boba, na którym wyjaśnia dlaczego jest niezdolny do walki.

Zobacz także

UFC 167 – wyniki ważenia

Wyniki ważenia:

Georges St. Pierre (170) vs. Johny Hendricks (170) Rashad Evans (205) vs. Chael Sonnen (206) Robbie Lawler (170) vs. Rory MacDonald (171) Josh Koscheck (170) vs. Tyron Woodley (171) Ali Bagautinov (126) vs. Timothy Elliott (125)

Donald Cerrone (155) vs. Evan Dunham (156) Ed Herman (186) vs. Thales Leites (186) Brian Ebersole (171) vs. Rick Story (170) Edwin Figueroa (135) vs. Erik Perez (135)

Jason High (170) vs. Anthony Lapsley (170) Will Campuzano (135) vs. Sergio Pettis (135) Cody Donovan (205) vs. Gian Villante (205)