Biszczak, Odzimkowski, Gumienna i Różalski gośćmi w dzisiejszym Puncherze - myMMA.pl
Home / KSW / Biszczak, Odzimkowski, Gumienna i Różalski gośćmi w dzisiejszym Puncherze

Biszczak, Odzimkowski, Gumienna i Różalski gośćmi w dzisiejszym Puncherze

Informacja o części dedykowanej MMA:

W najbliższy weekend, a konkretnie w sobotę 14 stycznia w hali RCS w Lubinie, w nowy rok z przytupem postara się wejść organizacja Fight Exclusive Night. Jakie niespodzianki szykują władze FEN-u przed tak wyczekiwaną galą? O tym w Puncherze opowie na pewno charyzmatyczny prezes organizacji Paweł Jóźwiak. Oprócz niego gośćmi Mateusza Borka będą zawodnicy, którzy wystąpią w sobotę w klatkoringu FEN – Paweł Biszczak, Albert Odzimkowski i przedstawicielka płci pięknej – Róża Gumienna.

Ostatnim gościem Mateusza Borka w studiu przy Ostrobramskiej 77 będzie najbliższy przeciwnik Fernando Rodriguesa Juniora – mistrza KSW w wadze ciężkiej, czyli Marcin Różalski. Brazylijczyk, który odebrał pas Karolowi Bedorfowi po raz pierwszy będzie bronił tytułu podczas hitowo zapowiadającej się gali KSW na Stadionie Narodowym. Czy kontrowersyjny polski wojownik pomści swojego rodaka?

Prowadzący: Mateusz Borek

Magazyn Puncher jak zwykle w poniedziałek o 20:00 w Polsacie Sport News. O 20:55 zapraszamy natomiast na Polsatsport.pl, gdzie Mateusz Borek porozmawia ze swoimi gośćmi o MMA w Puncherze Extra Time.

źródło: PolsatSport.pl / http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-01-09/puncher-wraca-po-przerwie-swiatecznej-wazni-goscie-w-programie/

profesionalne strony internetowe dla firm

O Bartosz Sobczak

Bartosz Sobczak
«MMA journalist/editor/scout «Big fan of fantasy: books & tv series «Cycling and football supporter «Known more as werewolf ;)

Zobacz także

Maciej Kawulski i Radosław Paczuski gośćmi dzisiejszego magazynu Puncher

W dzisiejszym magazynie Puncher gośćmi w części poświęconej MMA/K-1 będą współwłaściciel KSW Maciej Kawulski oraz …