Home / Archiwum / Ben Askren zwolniony z organizacji Bellator!
Bezprecedensowa sytuacja miała dziś miejsce w USA. Organizacja Bellator zwolniła bowiem swojego niepokonanego mistrza Bena Askrena sugerując się totalną dominacją zawodnika w dywizji półśredniej. Bjorn Rebney zdecydował, że "uwolni" Amerykanina z wszystkich klauzul zapisanych w kontrakcie i zezwoli mu na negocjacje z dowolną federacją MMA. Zobaczymy czy UFC weźmie sprawy w swoje ręce, a może wybitny zapaśnik trafi do jakiejś innej federacji, która nie będzie żałowała grosza. Ali Abdel-Aziz zapewne zaciera ręce by sprowadzić Bena do World Series of Fighting a Victor Cui uczyni wszystko co w jego mocy, aby Askren zasilił roster ONE FC najbardziej prestiżowej azjatyckiej federacji MMA.

Ben Askren zwolniony z organizacji Bellator!

ben_askren

Bezprecedensowa sytuacja miała dziś miejsce w USA. Organizacja Bellator zwolniła bowiem swojego niepokonanego mistrza Bena Askrena sugerując się totalną dominacją zawodnika w dywizji półśredniej. Bjorn Rebney zdecydował, że „uwolni” Amerykanina z wszystkich klauzul zapisanych w kontrakcie i zezwoli mu na negocjacje z dowolną federacją MMA. Zobaczymy czy UFC weźmie sprawy w swoje ręce, a może wybitny zapaśnik trafi do jakiejś innej federacji, która nie będzie żałowała grosza. Ali Abdel-Aziz zapewne zaciera ręce by sprowadzić Bena do World Series of Fighting a Victor Cui uczyni wszystko co w jego mocy, aby Askren zasilił roster ONE FC najbardziej prestiżowej azjatyckiej federacji MMA.

Zobacz także

Marcin Najman wyzwał na pojedynek Łukasza Jurkowskiego – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 24 Extra zgodnie z zapowiedzią w klatce organizacji Mirosława Oknińskiego pojawił się Marcin Najman. Zawodnik próbujący swych sił w różnych dyscyplinach postanowił wyzwać na pojedynek Łukasza Jurkowskiego! Nie wiemy czy "Juras" przyjmie wyzwanie jednak organizatorzy powinni uważać i raczej unikać przekazywania mikrofonu Najmanowi, który do ulubieńców publiczności nie należy, a zarazem wygłaszane przez niego tezy choć są szczere to do najmądrzejszych nie należą. Poniżej materiał video z całego "zajścia".