Bellator 169: King Mo lepszy od Ishiiego, zawalczy w Grand Prix Rizin - myMMA.pl
Home / BELLATOR / Bellator 169: King Mo lepszy od Ishiiego, zawalczy w Grand Prix Rizin

Bellator 169: King Mo lepszy od Ishiiego, zawalczy w Grand Prix Rizin

King Mo” zgarnął decyzję sędziowską w walce z Japończykiem Ishiim. Muhammed Lawal był lepszy w każdej rundzie, nadawał tempo walki a także wywierał presję na rywalu jednak trzeba przyznać, że walka wieczoru gali Bellator 169 nie należała do najciekawszych.

Interesujące info pojawiło się tuż po gali kiedy to oficjele Bellatora ogłosili, że „King Mo”, który w wadze ciężkiej zanotował bilans 9-0 będzie kontynuował starty w tej dywizji i wystąpi w Grand Prix Rizin pod koniec roku zastępując kontuzjowanego Wanderleia Silvę. Nie potwierdzono czy zmierzy się z Cro Copem czy też dojdzie do zmian w drabince.

W co-main evencie 20-latek James Gallagher pokonał Anthony’ego Taylora duszeniem w 3 rundzie pojedynku i poprawił swój rekord na 5-0. W jedynej walce pań w karcie Sinead Kavanagh pewnie rozprawiła się z Eliną Kallionidou punktując u sędziów 30-27, 30-25, 30-26 co zapewniło jej jednogłośne zwycięstwo.

profesionalne strony internetowe dla firm

O Bartosz Sobczak

Bartosz Sobczak
«MMA journalist/editor/scout «Big fan of fantasy: books & tv series «Cycling and football supporter «Known more as werewolf ;)

Zobacz także

Antoni Chmielewski rywalem Bieńkowskiego na KSW 38

Najbardziej doświadczony zawodnik MMA nad Wisłą Antoni Chmielewski skrzyżuje rękawice z młodym i perspektywicznym Łukaszem …