Home / Archiwum / Bazelak vs. Economou w Anglii

Bazelak vs. Economou w Anglii

economou stavros

Stavros Economou (14-3-1) miał walczyć na gali MMA Attack 4 z Michałem Włodarkiem (5-0), ale jak wiadomo – imprezę odwołano. „Crazy Bear” planował stoczyć bój na gali AWOL 2, która odbyła się kilka tygodni temu, ale nie znaleziono dla niego przeciwnika. Teraz wiemy już, że zawodnik MMA Attack zawalczy na gali AWOL 3. Jego rywalem będzie tam zaskakująco Kamil Bazelak (0-2). Potwierdził to przed chwilą na swoim facebooku organizator imprezy, Daniel Burzotta.

Jak widać Vanderlei nie próżnuje. Mówiło się o jego walce na gali FORCA w Dęblinie, ale imprezę odwołano. Spotka się z innym pechowcem – Januszem Dylewskim (0-8) już 15 listopada w Legionowie. Organizacja Mirosława Oknińskiego zaszczytnie nazwała ten bój walką o pierwsze zwycięstwo w formule MMA. Wśród planów strongmana jest również walka podczas UWC w Anglii, ale jak na razie nie poznaliśmy większych szczegółów.

I choć cieszymy się, że Stava będziemy mogli oglądać w walce z Polakiem, to jednak czujemy pewien niedosyt – gdyby ta gala była by w ofercie bukmacherów, to kursy byłyby chyba oczywistością.

Gala AWOL 3 odbędzie się 1 grudnia w Southeand on Sea. Na imprezie tradycyjnie wystąpią również inni Polacy.

Zobacz także

Marcin Najman wyzwał na pojedynek Łukasza Jurkowskiego – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 24 Extra zgodnie z zapowiedzią w klatce organizacji Mirosława Oknińskiego pojawił się Marcin Najman. Zawodnik próbujący swych sił w różnych dyscyplinach postanowił wyzwać na pojedynek Łukasza Jurkowskiego! Nie wiemy czy "Juras" przyjmie wyzwanie jednak organizatorzy powinni uważać i raczej unikać przekazywania mikrofonu Najmanowi, który do ulubieńców publiczności nie należy, a zarazem wygłaszane przez niego tezy choć są szczere to do najmądrzejszych nie należą. Poniżej materiał video z całego "zajścia".