Home / Archiwum / Anthony Pettis kontuzjowany! „Korean Zombie” powalczy z Aldo o pas!
Dana White za pośrednictwem twittera przekazał przed chwilą przykrą informację. Anthony Pettis doznał kontuzji kolana i nie będzie w stanie przygotować się do walki z Jose Aldo. Chan Sung Jung otrzyma szansę walki ze "Scarfacem". Więcej informacji wkrótce.

Anthony Pettis kontuzjowany! „Korean Zombie” powalczy z Aldo o pas!

chan

Dana White za pośrednictwem twittera przekazał przed chwilą przykrą informację. Anthony Pettis doznał kontuzji kolana i nie będzie w stanie przygotować się do walki z Jose Aldo. Chan Sung Jung otrzyma szansę walki ze „Scarfacem„. Więcej informacji wkrótce.

Zobacz także

Marcin Najman wyzwał na pojedynek Łukasza Jurkowskiego – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 24 Extra zgodnie z zapowiedzią w klatce organizacji Mirosława Oknińskiego pojawił się Marcin Najman. Zawodnik próbujący swych sił w różnych dyscyplinach postanowił wyzwać na pojedynek Łukasza Jurkowskiego! Nie wiemy czy "Juras" przyjmie wyzwanie jednak organizatorzy powinni uważać i raczej unikać przekazywania mikrofonu Najmanowi, który do ulubieńców publiczności nie należy, a zarazem wygłaszane przez niego tezy choć są szczere to do najmądrzejszych nie należą. Poniżej materiał video z całego "zajścia".