Home / NEWSY / Al Iaquinta: „Dana White podejmuje decyzje, które narażają zdrowie zawodników”
Iaquinta

Al Iaquinta: „Dana White podejmuje decyzje, które narażają zdrowie zawodników”

Al Iaquinta był gościem w programie MMA Hour. Zawodnik, który „uratował” main event gali UFC 223 nie jest zadowolony z decyzji i wypowiedzi Dany White’a.

„Dana stracił kontakt z rzeczywistością. To straszne, a teraz dodatkowo chce narażać zdrowie zawodników. Chce przywrócić ważenie w popołudniowym terminie? To po co w ogóle wcześniej dał zgodę na to by przenieść je na poranek? Ponieważ rzekomo chciał bardziej interesujących walk. Jak do tego doprowadzić? Oczywiście dając zawodnikom więcej czasu na odpoczynek. Teraz White twierdzi, że nie będzie żadnych dyskusji, gdyż rozmawiał już z wieloma zawodnikami i ważenia ponownie będą odbywały się w późniejszym terminie. Widzicie tu przeciwności? Lorenzo Fertitta potrafił go kontrolować, trzymał pieczę nad tymi decyzjami i tonował zachowania White’a. Teraz, gdy nie ma Lorenzo Dana żyje w swoim świecie i robi to co mu się podoba. Spójrzcie CM Punk pod względem marketingowym to nie jest ktoś kogo wizerunek można zepsuć. Danie się to udało ponieważ Mike Jackson pokonał CM Punka, więc Dana postanowił obrażać i uskarżać się na Jacksona. W dodatku wrzucił Overeema na undercard. Nie powinniśmy teraz mówić o walce Jackson vs. CM Punk, cały świat powinien zobaczyć niespodziankę jaką sprawił Curtis Blades. Razor zrobił to w świetnym stylu i zasłużył na to by znaleźć się w świetle reflektorów i fleszy. Dlaczego nikt o nim nie mówi? Dlaczego zamiast gadać o tym świetnym występie wszyscy dyskutują o konflikcie na linii White – Jackson?”

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie? Czy Al Iaquinta faktycznie ma rację i Dana White powinien pozostawić poranne wczesne ważenie i nie decydować o jego powrocie na popołudniowy termin?

Zobacz także

Jon Jones

Test po UFC 232 potwierdził obecność niedozwolonych substancji w organizmie Jona Jonesa

Na początku uspokajamy, potwierdziły się spekulacje naukowców na temat tego, że śladowe ilości niedozwolonej substancji …