Home / ACA / ACA 92 Warszawa: Strus, Held, Saidov, Omielańczuk, Celiński – trailer
ACA-92-Warszawa

ACA 92 Warszawa: Strus, Held, Saidov, Omielańczuk, Celiński – trailer

Przed nami mocne otwarcie roku 2019 w stolicy. Jedna z najsilniejszych organizacji MMA na świecie, której niezmiennie przyświeca motto – Less show more fighting – po raz pierwszy zorganizuje galę w Polsce pod nowym logo. Podczas gali ACA 92 zawalczą czołowi polscy zawodnicy: Strus, Held, Saidov, Omielańczuk i Celiński. Tylko w przedsprzedaży, która ruszyła właśnie na eventim.pl i na stronie organizacji, obowiązują specjalna ceny biletów na wydarzenie.

Już 16 lutego2019 w Warszawie, na Torwarze, odbędzie się gala ACA 92. Bohaterów gali w klatce oglądaliśmy ostatnio głównie w bojach zagranicą i większość z nich ma za sobą długi ciąg zwycięstw z trudnymi rywalami. Oprócz 14 mocnych sportowo zestawień,organizacja gwarantuje wyrównane i emocjonujące pojedynki o niemałe bonusy. Warto wspomnieć, że tylko podczas ostatniej gali w Moskwie fani zobaczyli aż 10nokautów,a w sumie 12 z 15 pojedynków zakończyło się przed czasem.

Saidov wraca do klatki

Na Torwarze zobaczymy m.in. MarcinaHelda (25-7), który podczas ostatniej gali organizacji swoją koronną skrętówką już w pierwszej rundzie zmusił do poddania byłego mistrza wagi lekkiej organizacji M-1 Global, Musę Khamanaeva. Do klatki wróci również Piotr Strus(13-4), który podczas ACB 89 musiał uznać wyższość mistrza dywizji średniej i przegrał walkę o pas organizacji. Głodny ponownej szansy na mistrzowską walkę, spróbuje oprzeć się rosyjskiej sile i już w lutym zobaczymy go w zestawieniu z równie mocnym zawodnikiem organizacji, Ibragimem Chuzhigaevem (12-5).

Jednym z ciekawszych zawodników na karcie walk ACA 92 jest z pewnością dawno nie widziany w klatce Aslambek Saidov (22-5). Fani MMA w Polsce długo nie mieli okazji oglądać na żywo pojedynków klubowego kolegi Mameda Khalidova.Ostatni raz w Warszawie Saidov walczył w marcu 2016 roku. Od tego czasu do swojego rekordu dopisał aż 4 mocne zwycięstwa. Na Torwarze jego  rywalem będzie Ciro „BadBoy” Rodrigues (22-8) z Brazylii.

Natomiast w wadze ciężkiej oprócz pojedynku Daniela Omielańczuka (20-9), który niewalczył w Polsce od 2015 roku, zobaczymy też walkę o pas dywizji z udziałem Karola Celińskiego (16-6). „Cebula” od dwóch lat nie przegrał żadnej walki w organizacji.

Wzmocniona organizacja pod nowym logo

Jedna z najmocniejszych organizacji MMA, która ma na swoim koncie 90 gal MMA na całym świecie, wracana Torwar pod nowym logo. ACA to gwarancja jeszcze bardziej wyśrubowanego poziomu sportowego, wynikająca z przejęcia przez rosyjskie ACB dwóch innych organizacji: Tech-Krep i WFCA.

Rośniemy w siłę. Zestawienia, które Polscy kibice MMA zobaczą już w lutym, to najwyższy poziom walk, jaki zaoferowaliśmy Polakom do tej pory. Czołówka z tego kraju zasługuje na godnych,zagranicznych rywali. My możemy to zagwarantować, dlatego wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć MMA na najwyższym poziomie, zapraszam w lutym na Torwar – mówi Baysangur Edelbiev, przedstawiciel organizacji ACA w Polsce.

Ruszyła przedsprzedaż biletów

Bilety na galę ACA 92 można już zakupić na platformie eventim.pl  oraz na stronie internetowej organizacji: www.aca-mma.com. Tylko w przedsprzedaży, która potrwa do 6 stycznia 2019 roku,obowiązują specjalne ceny biletów, które zaczynają się już od 60 zł.

BILETY: http://bit.ly/BiletyACA92

Zobacz także

Marta Waliczek

Celtic Gladiator – materiały video promujące galę w Bielsku-Białej

Celtic Gladiator – materiały video promujące galę w Bielsku-Białej.